Firma Goliat istnieje
blisko 30 lat na polskim rynku.

Posiadamy zaplecze magazynowe zlokalizowane w 3 oddziałach, sięgające blisko 6 000m2 powierzchni, pozwala nam na zgromadzenie szerokiego asortymentu materiałów płytowych.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko na bycie rozpoznawalnym wśród licznego grona zadowolonych klientów, ale również służyć doradztwem w wielu kwestiach związanych z wykorzystywaniem i zastosowaniem materiałów drewnopodobnych w produkcji przemysłowej.

Renomowani producenci płyt z całej Europy stanowią trzon
naszych dostawców, co sprawia, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz płyt meblowych surowych i melaminowanych w nowoczesnej kolorystyce współgrającej z aktualnymi trendami w architekturze; jak również budowlanych, specjalistycznych, konstrukcyjnych oraz sklejek i płyt stolarskich.

Stawiamy na przemysłowe usługi stolarskie, występując w roli podwykonawcy dla wielu uznanych producentów mebli oraz opakowań drewnopochodnych.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym obsługiwanym przez profesjonalny zespół produkcyjny, dzięki któremu   świadczymy kompleksowe usługi cięcia, frezowania, okleinowania, wiercenia itp.

Ludzie w naszej firmie wpółpracują ze sobą na najwyższym poziomie, wykonując swoją pracę precyzyjnie i z dbałością o szczegóły. Dzięki temu połączeniu nasi klienci mogą cieszyć się wysoką jakością zamawianych u nas usług.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami.

Goliat sp. z o.o.

Topolowa 75, 63-400 Ostrów Wlkp.

+48 62 737 64 80

goliat@goliat.pl