Firma Goliat istnieje
blisko 30 lat na polskim rynku.

Posiadamy zaplecze magazynowe zlokalizowane w 3 oddziałach, sięgające blisko 10 000m2 powierzchni, pozwala nam na zgromadzenie szerokiego asortymentu materiałów płytowych.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko na bycie rozpoznawalnym wśród licznego grona zadowolonych klientów, ale również służyć doradztwem w wielu kwestiach związanych z wykorzystywaniem i zastosowaniem materiałów drewnopodobnych w produkcji przemysłowej.

Renomowani producenci płyt z całej Europy stanowią trzon
naszych dostawców, co sprawia, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz płyt meblowych surowych i melaminowanych w nowoczesnej kolorystyce współgrającej z aktualnymi trendami w architekturze; jak również budowlanych, specjalistycznych, konstrukcyjnych oraz sklejek i płyt stolarskich.

Stawiamy na przemysłowe usługi stolarskie, występując w roli podwykonawcy dla wielu uznanych producentów mebli oraz opakowań drewnopochodnych.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym obsługiwanym przez profesjonalny zespół produkcyjny, dzięki któremu   świadczymy kompleksowe usługi cięcia, frezowania, okleinowania, wiercenia itp.

Ludzie w naszej firmie wpółpracują ze sobą na najwyższym poziomie, wykonując swoją pracę precyzyjnie i z dbałością o szczegóły. Dzięki temu połączeniu nasi klienci mogą cieszyć się wysoką jakością zamawianych u nas usług.

 

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami.

Dariusz Grzybkowski

CEO

+48 607 992 226

dg@goliat.pl